29 Kasım 2013 Cuma

Hediyeleşme Etkinliği

Bir süre önce, Aseta'nın Dünyası blogunun sahibesi Yasemin; çok orijinal bir fikirle çıkageldi.

Etkinlik kapsamında önce katılımcılar eşleştirilecek; ardından da taraflar birbirlerine birer kitap, birer kitap ayracı, iki adet sonbahar ojesi, içecek ve çam sakızı çoban armağanı birer hediyeden oluşan hediye kutuları gönderecekti.

İşin içinde kitap olur da ben atlamaz mıyım?

Benim kura eşim de sevgili Sinir Bayan oldu.

Tabii pakedim elime birkaç gün önce geçti, hemen de gecenin kör karanlığında fotoğraflama işine giriştim ama yayınlanması maalesef bugüne kaldı. Twitter'dan takip edenler, iş yoğunluğumun durumunu biliyor :)

Hediyelerim kocaman bir kırmızı kutu içinde ulaştı.
Kitapları da kitap ayracını da çok sevdim. Özellikle ayraca baktıkça içimin açıldığını hemen belirteyim:)Ojelerle aşk yaşadığımı söylemiş miydim? "Ben şu şu renkleri kullanıyorum, ona göre" desem, herhalde bu kadar isabetli bir seçim olamazdı! Hepsi birbirinden nefis!

Sonuç olara, sevgili Sinir Bayan'ıma ayırdığı zaman, gösterdiği incelik ve zarif zevki için çok ama çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca, Aseta'ma böyle değişik ve ilginç bir etkinlik düzenlediği için teşekkürü bir borç bilirim. Sayende günümüz aydınlandı, hayatımıza renk geldi! :)

Sevgiler!

9 yorum :

 1. Kitabını keyifle oku canım hediyelerin çok güzel acaba ben nasıl kaçırmışım bu etkinliği :) Çok zor oldu bugün sana yorum yapmak siten hep beni atıyor bana uyarı veriyor neden anlamadım :) hayırlı olsun yeni yeriniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bağlantıdan olabilir. Dün gece bizim evdeki öteki laptop da sürekli sitelerden atıyordu. Teşekkürler bu arada :)

   Sil
 2. Mükemmel ötesi. Vallahi süper bir etkinlik olmuş. Ah benim de haberim olaydı keşke..
  Hepsini güle güle kullan inşallah..:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu böyle 21 kişilik ufak bir şeydi. Yasemin yeniden böyle bir organizasyona girişirse bu sefer hem burada hem Bloglovin'de davul zurna çalacağım valla. Kitap olsun, gerisi mühim değil! :)

   Sil
 3. Gerçekten oje renkleri ne kadar da güzelmiş :) Güle güle kullan hepsini :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok isabet çünkü yaşadığım şehirde tek Boyner var, Essie konusunda biraz kıtlar maalesef. Sephora'mız da yok :(

   Sil
 4. çok güzel bir etkinlik olmuş :) ben ayraçlara bayılan bir insanım yalnız böyle hologramlı şeylere bakamıyorum küçükken tasolarında böylelerini oynayamazdım :)

  YanıtlaSil
 5. Ojelerin renkleri harika :) Güle güle kullaan .

  YanıtlaSilblogger template by lovebird